wakacje

Lato 2020

Moi Drodzy,

Nadszedł czas, aby pomyśleć o wakacjach. Wprawdzie przed nami jeszcze kilka miesięcy wytężonej nauki i pracy, ale myślę, że każdy już tęskni za słońcem, lasem i wodą… Dlatego też przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji.

Uczniów szkoły podstawowej zapraszamy na Aktywne Wakacje Młodego Trapera i Aktywne Wakacje na Kaszubach. Wybieramy się do hotelu Gołuń koło Wdzydz Kiszewskich, nad malownicze jezioro o nazwie Gołuń. Jezioro objęte jest strefą ciszy, a sam hotel zlokalizowany w lesie, co jest gwarancją ciszy i spokoju. Podczas tych obozów tradycyjnie już będziemy rywalizować o Grand Prix naszego klubu, ale także podszkolimy swoje umiejętności gry w tenisa ziemnego, pojeździmy na rowerach, popływamy kajakami. Będziemy także zdobywać wiedzę o regionie na zajęciach we Wdzydzkim Parku Etnograficznym i poznamy tajniki kuchni kaszubskiej. Tradycyjnie wybierzemy się na wyprawę w nieznane i będziemy nocować w namiotach, gdzieś w środku wielkiego lasu… Wieczorami pośpiewamy szanty, powalczymy o punkty wykonując karkołomne zadania w „grze o milion”, wybierzemy się na nocną wyprawę bez latarek i będziemy snuć „straszne” historie przy ognisku…

Wszystkich żeglarzy, albo tych, którzy swoją przygodą z żaglami chcą dopiero rozpocząć zapraszamy na Aktywne Wakacje pod Żaglami. Jak co roku, wyruszamy z portu w Pięknej Górze i w planie mamy żeglowanie po jeziorach mazurskich na północy i południu regionu. Jachtami płyniemy nie byle jakimi, bo dużymi, 10-osobowymi i luksusowymi jak na mazurskie warunki jednostkami, wyposażonymi we wszystko, czego potrzeba na jeziorach. Dodatkowo, jeśli ktoś marzy o zdobyciu patentu żeglarza jachtowego będzie miał taką możliwość. Podczas rejsu odbędzie się bowiem szkolenie teoretyczne i praktyczne zakończone egzaminem.

Jeśli natomiast lubicie góry i wyzwania to nie może Was zabraknąć na obozie Aktywne Wakacje w Bieszczadach! Jest to nowość w naszej ofercie i propozycja skierowana do wszystkich miłośników pięknych bieszczadzkich widoków i surwiwalu. Będziemy wprawdzie mieszkać w pensjonacie w Komańczy, ale wyruszymy także na trzydniowy obóz polowy w górach. Będziemy mieszkać w namiotach, zdobywać wiedzę na temat strzelectwa sportowego i nauczymy się zasad przetrwania w górach. Zajęcia te poprowadzą dla nas najlepsi fachowcy, którzy byli instruktorami formacji GROM. Dodatkowo poznamy ciekawe szlaki turystyczne w Bieszczadach, nauczymy się przygotowywać napary z ziół a także poznamy tajniki produkcji koziego sera.

Zatem czytajcie, wybierajcie i jedźmy razem na wakacje! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *