Nasza misja

Naszą misją jest kształtowanie w dzieciach i młodzieży umiejętności budowania pozytywnych relacji z samym sobą i z drugim człowiekiem, wzmacnianie poczucia własnej wartości i uwrażliwienie na świat przyrody. Wierzymy bowiem, że człowiek lubiący siebie, znający swoją wartość, wrażliwy i umiejący docenić i inspirować innych potrafi zmienić świat na lepsze.

1. Razem
Podczas naszych wyjazdów organizujemy i tworzymy przestrzeń w taki sposób, aby ułatwić uczestnikom budowanie pozytywnych relacji. Wierzymy, że, kluczem do sukcesu jest poszanowanie drugiego człowieka, zaufanie oraz wrażliwość na jego problemy i potrzeby. Wspieramy, słuchamy i pomagamy.
2. Aktywnie
Ruch na świeżym powietrzu, wspólna zabawa, gry drużynowe, wyprawy do lasu, kajaki oraz wycieczki rowerowe – tak mijają nam dni podczas naszych obozowych wyjazdów. Lubimy spędzać wakacje aktywnie i do tego też zachęcamy naszych obozowiczów. Podczas letnich i zimowych wyjazdów zawsze znajdujemy czas na zwiedzanie ciekawych miejsc w okolicy oraz na kreatywne zajęcia plastyczne.
3. Bezpiecznie
Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to dla nas kluczowa sprawa. Nasza kadra to doświadczeni i sprawdzeni wychowawcy oraz instruktorzy, którzy współpracują z nami od lat.  Wspieramy rozwijanie samodzielności u dzieci oraz uczymy, jak mądrze zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych.
4. Blisko natury
Ważny jest dla nas kontakt z naturą. Dużo czasu spędzamy w lesie i na łące. Przytulamy się do drzew, obserwujemy biedronki i zachwycamy się błękitem nieba. Pokazujemy dzieciom piękno otaczającego je świata. Uczymy zachowań proekologicznych i szacunku do świata roślin i zwierząt.

Nasz zespół

Trzon kadry stanowią:

Arek Pol

Pomysłodawca i założyciel Klubu Aktywnej Zabawy PolArek.pl
Nauczyciel języka angielskiego, przyrody i biologii. Miłośnik górskich wędrówek i rejsów żeglarskich szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich.

Marta Mikusińska

Nauczycielka historii i edukacji wczesnoszkolnej
Nauczycielka historii i edukacji wczesnoszkolnej. Uwielbia rowerowe wyprawy w nieznane oraz żeglarstwo. Trenerka Odysei Umysłu.

Nasi wychowawcy:

Basia Rusek

wychowawca
Energiczna i uśmiechnięta studentka medycyny, uwielbiająca pracę z dziećmi i młodzieżą.

Andrzej Białek

wychowawca, ratownik wodny
Uwielbia jeździć na rowerze po lasach, pływać żaglówką po jeziorze i grać w piłkę nożną i siatkówkę.

Robert Nasiadko

wychowawca, sternik jachtowy
W naszym Klubie odpowiedzialny za szkolenie młodych żeglarzy.

Stanisław Glinka

wychowawca
Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Małgosia Karpińska

opieka medyczna
 Na naszych obozach dba o zdrowie dzieci - w razie potrzeby udziela pierwszej pomocy oraz nadzoruje i podaje leki.

OPINIE RODZICÓW